Leave Your Message
0102

Produkti kryesor

PËR NE

Femër

HYRJA E MARKAVE

JIKE INDUSTRY është themeluar në vitin 2016, me vendndodhje në qytetin Linyi, Shandong, Kinë. Shtëpia e kapsulës JIKE është një fabrikë që i përket Jike Industry, e vendosur në rrethin Hedong të qytetit Linyi, afër aeroportit Linyi dhe hekurudhës Lunan, dhe portit Qingdao rreth 200 km. Mallrat mund të transportohen brenda 3 deri në 6 orë.

MËSO MË SHUMË43j1
b2va1
2016
vite
E themeluar në
100
+
Certifikata e çmimit
100
+
Punëtorët
50000
m2
Metra katrorë

Produktet tona

Lindur nga obsesioni ynë për të zbuluar dhe thyer kufijtë. Dhe eliminoni

pse na zgjodhet ne

Mollë-Kabina62
652f75fv2f
652f75fq1p

Prodhimi Modular

Prodhim modular për të përmbushur nevojat tuaja

Mbështet OEM

Me teknologji dhe pajisje të specializuara

Të personalizuara

Ne ofrojmë shërbim të plotë profesional të personalizuar

Shërbim derë më derë

Le të shqetësoheni më shumë, më të përshtatshëm

të fëmijëve
blog

T'ju tregojë karakteristikat e produktit dhe ndjenjat e vërteta të klientëve