Leave Your Message
0102

Главен производ

ЗА НАС

Женски

ВОВЕД НА МАРКАТА

JIKE INDUSTRY е основана во 2016 година, лоцирана во градот Лини, Шандонг, Кина. JIKE капсулната куќа е една фабрика која припаѓа на Jike Industry, лоцирана во областа Хедонг, градот Лини, во близина на аеродромот Лини и железницата Лунан и до пристаништето Кингдао на околу 200 километри. Стоката може да се транспортира во рок од 3 часа до 6 часа.

НАУЧИ ПОВЕЌЕ43j1
b2va1
2016 година
Години
Основана во
100
+
Сертификат за награда
100
+
Работници
50000
м2
Квадратни метри

Нашите производи

Родени од нашата опсесија со откривање и пробивање на границите. И елиминирајте

зошто да не одберете нас

Apple-Cabinn62
652f75fv2f
652f75fq1p

Модуларно производство

Модуларно производство за да ги задоволи вашите потреби

Поддршка OEM

Со специјализирана технологија и опрема

Прилагодено

Обезбедуваме професионална приспособена целосна услуга

Услуга од врата до врата

Дозволете да се грижите повеќе, поудобно

на децата
блог

Ви ги покаже карактеристиките на производот и вистинските чувства на клиентите

Ви ја претставуваме куќата со капсули SDJK - приспособете го вашиот паметен простор за живеење
Куќа со капсули: минимален простор, максимална погодност
Експресниот пат Чонгкинг воведува интелигентен хотел со контејнери за да се постигне пријавување без состаноци
01020304050607080910111213